💙💛 МИ ПРАЦЮЄМО 💙💛 ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА!
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Sibel

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Команда Sinelco - професіонали в продажу перукарського інструменту і аксесуарів. Компанія розпочала свою діяльність у 1984 року. В даний час Sinelco - це велика мульти національна компанія, продукція якої користується великою довірою і авторитетом у перукарів усього світу. Задоволення перукаря від його роботи залишається основним завданням компанії і є орієнтиром на майбутнє. Компанія Sinelco не без підстав вважає, що частково робить свій внесок в успіх кожного салону.

Торгова марка Sibel - Бельгія - широко відома бельгійська компанія, що спеціалізується на виробництві професійного перукарського обладнання та аксесуарів, а також високоякісних засобів для догляду за волоссям, нігтями, шкірою обличчя і тіла.

«Архітектор краси» - офіційний продавець бренду в Україні. На сайті представлений каталог 100% оригінальної продукції з актуальними цінами для замовлення онлайн.

Міста доставки: Київ, Харків, Одеса, Дніпро, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Вінниця, Херсон, Чернігів, Полтава, Хмельницький, Черкаси, Чернівці, Житомир, Суми, Рівне, Івано-Франківськ, Кам'янське, Кропивницький, Луцьк, Тернопіль та ін.

Розгорнути
Вгору