💙💛 МИ ПРАЦЮЄМО 💙💛 ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА!
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Wahl

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Wahl - найбільша міжнародна корпорація з виробництва перукарського обладнання.

Історія бренду почалася ще на початку ХХ століття, саме тоді, в 1911 році, Лео Валь створив першу електричну машинку для стрижки. Величезна історія бренду зробила Wahl світовим лідером з виробництва машинок для стрижки.

Інноваційні технології та матеріали, які використовувалися при виробництві, зробили справжню революцію в перукарському мистецтві.

У 1996 році компанія WAHL GmBH придбала німецькі бренди Moser і Ermila, що зробило її найбільшим виробником машинок для стрижки в світі.

Wahl спеціалізується на професійних інструментах, які зарекомендували себе серед майстрів зі всього світу.

Виробництво машинок для стрижки відбувається в США із найякісніших матеріалів. На сьогоднішній день компанія робить ставку на ретро-дизайн і ринок товарів для барберів, що розвивається, при цьому використовуючи всі сучасні технології та інновації.

«Архітектор краси» - офіційний продавець бренду в Україні. На сайті представлений каталог 100% оригінальної продукції з актуальними цінами для замовлення онлайн.

Міста доставки: Київ, Харків, Одеса, Дніпро, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Вінниця, Херсон, Чернігів, Полтава, Хмельницький, Черкаси, Чернівці, Житомир, Суми, Рівне, Івано-Франківськ, Кам'янське, Кропивницький, Луцьк, Тернопіль та ін.

Розгорнути
Вгору