💙💛 МИ ПРАЦЮЄМО 💙💛 ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА!
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Moser (Мозер)

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Moser — один з найбільших і відомих виробників перукарських інструментів у світі. Компанія заснована в далекому 1946 році Куно Мозером в німецькому місті Шварцвальд. З того часу компанія стала відома на весь світ своїми професійними машинками для стрижки. У 1996 році компанію Moser придбала корпорація WAHL GmbH - найбільший американський виробник професійних перукарських інструментів. Основне виробництво Moser, як і раніше, знаходиться в Німеччині в місті Шварцвальд. Завод має сучасне обладнання і має високий рівень автоматизації виробництва. Всі професійні машинки для стрижки, що випускаються брендом, виробляються виключно в Німеччині. На сьогоднішній день Moser виробляє моделі машинок, які вже зарекомендували себе протягом багатьох років, так і випускає новинки і оновлює існуючі лінійки, використовуючи сучасний дизайн і технології.

Одним із винаходів торгової марки є технологія Multiclick — запатентована система регулювання висоти зрізу на ножовому блоці.

Компанія активно розширює свій бізнес — крім машинок для стрижки Moser випускає професійні фени для волосся, щипці-випрямлячі, плойки та різне приладдя.

Moser — справжня гарантія якості і комфорту.

«Архітектор краси» - офіційний продавець бренду в Україні. На сайті представлений каталог 100% оригінальної продукції з актуальними цінами для замовлення онлайн.

Міста доставки: Київ, Харків, Одеса, Дніпро, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Вінниця, Херсон, Чернігів, Полтава, Хмельницький, Черкаси, Чернівці, Житомир, Суми, Рівне, Івано-Франківськ, Кам'янське, Кропивницький, Луцьк, Тернопіль та ін.

Розгорнути
Вгору