💙💛 МИ ПРАЦЮЄМО 💙💛 ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА!
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Marie Fresh Cosmetics

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Косметика Marie Fresh Cosmetics виробляється в лабораторних умовах, тому кожен флакон крему відповідає всім стандартам виробничих технологій з максимальним збереженням корисних властивостей олій та активів.

Вся сировина для продукції Marie Fresh Cosmetics має паспорти якості і закуповується тільки у перевірених постачальників, які працюють зі світовими брендами. Компанія отримала європейський сертифікат GMP (Good Manufacturing Practice).

Косметика виготовляється виключно на професійному обладнанні зі спеціальної лабораторної сталі та інших матеріалів, які мають бути у виробництві. Процес приготування чітко стандартизований і включає в себе перевірку сировини і готового продукту на регулярній основі.

Рецептури були розроблені фахівцями-технологами косметичної продукції, і перевірені лікарями-косметологами на предмет вирішення саме тих завдань, які ставилися перед засобами.

Користуючись продукцією бренду, ви можете бути впевнені на 100% в тому, що отримаєте робочу, активну, якісну косметику, яку зробили з любов'ю і турботою.

«Архітектор краси» - офіційний продавець бренду в Україні. На сайті представлений каталог 100% оригінальної продукції з актуальними цінами для замовлення онлайн.

Міста доставки: Київ, Харків, Одеса, Дніпро, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Вінниця, Херсон, Чернігів, Полтава, Хмельницький, Черкаси, Чернівці, Житомир, Суми, Рівне, Івано-Франківськ, Кам'янське, Кропивницький, Луцьк, Тернопіль та ін.

Розгорнути
Вгору