💙💛 МИ ПРАЦЮЄМО 💙💛 ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА!
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Kinetics

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

KINETICS (Кінетікс) – це етичний бренд засобів для манікюру та педикюру, що виробляються в Латвії та відповідають нормативам ЄС.

Компанія Kinetics має у Ризі власний завод та лабораторії, де вчені-технологи створюють авторські формули. Виробництво повного циклу дозволяє контролювати кожен етап і гарантувати високу якість продукції.

При виробництві не використовуються токсичні розчинники, мінеральні та синтетичні олії. Продукція Kinetics не проходить тестування на тваринах.

Бренд пропонує великий вибір кольорів лаків і гель-лаків, а також засобів для догляду за нігтями, руками та тілом, щоби задовольнить поціновувачів краси клієнтів.

«Архітектор краси» - офіційний продавець бренду в Україні. На сайті представлений каталог 100% оригінальної продукції з актуальними цінами для замовлення онлайн.

Міста доставки: Київ, Харків, Одеса, Дніпро, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Вінниця, Херсон, Чернігів, Полтава, Хмельницький, Черкаси, Чернівці, Житомир, Суми, Рівне, Івано-Франківськ, Кам'янське, Кропивницький, Луцьк, Тернопіль та ін.

Розгорнути
Вгору