💙💛 МИ ПРАЦЮЄМО 💙💛 ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА!
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Kiepe

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Kiepe - відомий італійський бренд перукарських інструментів.

Компанія заснована в 60-х роках ХХ століття в невеликому місті Премана в Італії. За кілька десятиліть бренд став відомий серед перукарів усього світу, і зараз продукція Kiepe продається в багатьох країнах Європи, Азії та Америки.

Широку популярність Kiepe набув за рахунок виробництва висококласних перукарських ножиць. У виробництві Kiepe використовує високовуглецеву нержавіючу японську або шведську сталь. При цьому сталь загартовується при особливо низьких температурах, а в преміум-лінійку ножиць додаються сплави з хрому. Використання таких технологій робить ножиці твердими та довговічними. Особливу увагу бренд приділяє і заточенню інструментів. При виготовленні ножиць практикується технологія конвекційного заточування алмазною крихтою, завдяки чому полотна набувають надгостроти.

В асортименті торгової марки Kiepe ви знайдете величезну кількість прямих і філювальних ножиць, а також бритв.

В інтернет-магазині "Архітектор краси" Ви зможете підібрати ножиці Kiepe різних видів — від найпростіших моделей для навчання до ножиць преміум-класу.

«Архітектор краси» - офіційний продавець бренду в Україні. На сайті представлений каталог 100% оригінальної продукції з актуальними цінами для замовлення онлайн.

Міста доставки: Київ, Харків, Одеса, Дніпро, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Вінниця, Херсон, Чернігів, Полтава, Хмельницький, Черкаси, Чернівці, Житомир, Суми, Рівне, Івано-Франківськ, Кам'янське, Кропивницький, Луцьк, Тернопіль та ін.

Розгорнути
Вгору