💙💛 МИ ПРАЦЮЄМО 💙💛
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Косметика Blancreme (Бланкрем)

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Blancrème — французький бренд косметики, філософія якого полягає в наступному:

  • Захист навколишнього середовища і природи: Blancrème використовує скляну тару або ПЕТ, що переробляється, щоб скоротити кількість відходів і зменшити вплив Blancrème на навколишнє середовище.
  • Ефективність і незабутнє враження: Мультисенсорна лінійка продуктів, ефективних і повноцінних, поєднує результативність, задоволення від використання та довіру.  Продукція бренду використовує максимально натуральні компоненти, на кожному продукті зазначено % натуральної сировини. Також косметика містить веганські компоненти і клінічно протестована.
  • Довіра до бренду: Blancrème не використовує компоненти, що викликають суперечки згідно з чорними списками Sephora і Clean Beauty.

«Архітектор краси» - офіційний продавець бренду в Україні. На сайті представлений каталог 100% оригінальної продукції з актуальними цінами для замовлення онлайн.

Міста доставки: Київ, Харків, Одеса, Дніпро, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Вінниця, Херсон, Чернігів, Полтава, Хмельницький, Черкаси, Чернівці, Житомир, Суми, Рівне, Івано-Франківськ, Кам'янське, Кропивницький, Луцьк, Тернопіль та ін.

Розгорнути
Вгору