💙💛 МИ ПРАЦЮЄМО 💙💛 ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА!
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Revlon

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Revlon є найпопулярнішою маркою доглядаючої та декоративної косметики у всьому світі.

Заводи з виробництва косметики, парфумерії та професійних засобів по догляду за волоссям розташовані в багатьох країнах світу. США, Європа, Азія, Латинська Америка - ось неповний перелік континентів і регіонів, де бренд по праву завоював лідируючі місця.

Саме бренд Revlon є творцем першого лаку для волосся, першої водостійкої туші для вій, першого рідкого тонального крему-емульсії.

Перший парфум бренду Revlon вийшов під назвою Norell у 1968 році. Пізніше з'явилися такі уславлені аромати, як Jontue і Charlie.

Професійний напрямок бренду Revlon Professional на даний момент є провідним виробником засобів для догляду за волоссям для салонного бізнесу.

«Архітектор краси» - офіційний продавець бренду в Україні. На сайті представлений каталог 100% оригінальної продукції з актуальними цінами для замовлення онлайн.

Міста доставки: Київ, Харків, Одеса, Дніпро, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Вінниця, Херсон, Чернігів, Полтава, Хмельницький, Черкаси, Чернівці, Житомир, Суми, Рівне, Івано-Франківськ, Кам'янське, Кропивницький, Луцьк, Тернопіль та ін.

Розгорнути
Вгору